Haven Kakumäe võitis Helsingi paadimessil suure populaarsuse

9-18. veebruarini Helsingi Messikeskuses toimunud rahvusvahelist paadimessi Vene-Bat külastasid paljud Eesti paadihuvilised ning osavõtjatena olid kohal mitmed Eesti ettevõtted, teiste hulgas Haven Kakumäe, Kasse Paadid ning TopMarine paadisillad.

Kokku külastas Helsingi paadimessi sel aastal 64 500 külastajat, eksponente oli 316 ning kokku esitleti 540 paati. Lisaks leidus messil palju muid erinevaid merenduse ja paatidega seotud tooteid ning teenuseid.

Haven Kakumäe esitles uut Kakumäe sadamat, seal hooaja jooksul toimuvaid võistlusi, üritusi ning aluste talvesäilitamise võimalust sel sügisel valmivas uues sadamahoones. Kakumäe sadama ning seal pakutavate teenuste tutvustamiseks toimus Helsingi messil ka pressiesitlus, mille kokkuvõtteks võib öelda, et Kakumäe võitis juurde hulga uusi sõpru. Algaval hooajal on oodata nii põhjanaabrite mereturistide kui soome paadiajakirjanike rohket osavõttu Kakumäe sadama üritustest.

Eesti kui mereturismi sihtkoha võimalusi esitlesid koos Haven Kakumäega ka Eesti Väikesadamate Arenduskeskus ning projekti Est-Lat Harbours partnerid Riiast ja Kurzemest.

Järgmisel aastal on Helsingi paadimessil juubel, 2019. aastal toimub Vene-Bat 50. korda.