Dulkan PVC/RIB mootorpaadid nüüd Eestis

Esmakordselt on Mere -ja vaba aja messil esindatud Läti paaditootja ’’DULKAN’’ PVC/RIB paadid. Külastajatele on välja pandud kõikides suurustes D-seeria mootorpaadid, 4 meetrine RIB 400 ning palju neile paatidele mõeldud lisavarustust.

D-seeria paadid on veekindlast vineerist tekiga ja võimaldavad sõita paadimootoriga kuni 30 hobujõudu. Disainitud sõitmiseks merel laine kõrgusega kuni 2 meetrit ja tuuletugevusega kuni 6 palli. Balloonid on valmistatud materjalist PVC Valmex 7318, 1000g/m² ning põhi PVC Valmex 7330, 1200g/m². Dulkan D-seeria mootorpaadid on mõeldud kestma aastakümneid ja on maailmas esirinnas oma kvaliteedinäitajate ja omaduste poolest.

Käsitsi valmistatud klaaskiud materjalist V-põhjaga ja PVC balloonidega ääristatud Dulkan RIB 400 on merekindel tormimurdja. Kliendid üle Baltikumi räägivad väga positiivset tagasisidet just dünaamika ja laines sõitmise kohta. Lubatud maksimaalne mootori võimsus on 40 hobujõudu. Lisavarustuse nimekiri on rikkalik ning paati saab tellida koos mootori paigalduse ja muu mereelektroonikaga. Positiivse omadusena toome välja paadi taskukohase hinna, mis algab kõigest 2490 eurost.

Kalastuspood OÜ on Eestis ametlik Dulkan kaubamärgi esindaja ning tagab aastate pikkuse järelteeninduse ning varuosade kättesaadavuse.