Bella 700 RAID – piiritute võimalustega paat

Uus Bella 700 RAID on justkui paatide Land Rover: pisut kandiline, padupraktiline ja sobib hästi nii töö, kui hobipaadiks.

RAIDis on väiksele pinnale mahutatud kõik mugavaks merematkaks vajalik. Ruumikas kabiin teeb paadi kasutamise mugavaks ka varakevadel ja hilissügisel, nii et RAIDi saab Eesti kliimas mugavalt kasutada ka enne ja pärast ametlikku navigatsioonihooaega. Armatuurlauas on isegi aknasoojendus, mis jahedate ilmade saabudes klaasid puhtad hoiab.

Vaid 6,65 meetri pikkuse paadi ahtris on avar ja funktsionaalne päikesetekk. Või hea koht kus kalastus või muud varustust vedada. Ahtriteki põranda all on panipaigad, mis on mõistlikult ruumikad, kuid millel puudub drenaaž. Üks pisike viga peaaegu perfektses paadis.

Ka kabiin on avar, suured aknad teevad selle valgusküllaseks, ja sinna mahub mugavalt istuma neli inimest. Kui juhi taga asuv reisijatool kokku klappida, leiab miniatuurse köögi, kus on tööpind ja kraanikauss. Kabiini vööriosas on voodi kuni kahele inimesele.

Viletsama ilmaga on võimalik kabiinis varjul olles paati igati edukalt juhtida, sest suured aknad tagavad, et vaateväli oleks igas suunas avar. Juhi istme kohal olev luuk avardab vaatevälja veelgi, liuguks juhi kõrval loob võimaluse mugavalt sisse ja välja liikuda.

Paadi vööritekk on pisike ja mugav. Täpselt koht, kus näiteks päikesetõusul hommikukohvi nautida.

Paadi kere stabiilne struktuur teeb Bella 700 RAIDist ideaalse kalapaadi või transpordialuse, mis saab hästi hakkama ka karmimal merel. Selles paadis on olemas kõik elementaarne mugavaks merematkaks või asjalikuks vee peal toimetamiseks. Tegu ei ole kindlasti väga luksusliku meresõidukiga, kuid selle eest on RAIDi hind samuti mõistlikum.

Bella Raidi lisavarustuse nimekiri on pikk, mis tähendab, et paati saab vastavalt vajadusele väga erinevateks eesmärkideks komplekteerida. Näiteks kahepunktiline roolimissüsteem annab võimaluse nii väljas kui sees paati juhtida ning muudab manööverdamise väga mugavaks.

Bella 700 RAIDile pakutakse laia mootorivalikut, mille võimsused on 115-200 hobujõu vahel. Bella 700 RAID valiti ka European Powerboat auhinna 2017. aasta finalistide sekka.

Bella 700 Raid

  • Pikkus: 6,65 m
  • Laius:   2,60 m
  • Süvis:   0,82 m
  • Kaal:    1 600 kg
  • Mootorivalik:   115-200 hj
  • Tippkiirus 150 hj mootoriga:  35 sõlme
  • Kütusepaak:    225 liitrit
  • Mitu inimest pardale mahub: 7